Official Video

Baby G - Pretty Gangster  (Feat. Lim Hoti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T04:44:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pretty Gangster" kënduar nga Baby G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baby G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baby G: