Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babyg - Rap Song Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6Baby G:
Sa m'ja nis me fol
That's my...
dit edhe nat...
duket jam bër...
light the semafor
un ën kerr tu kall
I am in Paris in round
edhe që she sikur n'to
ça k*rin po fol
kallxom ça k*rin po ndodh
nëse di çka ndodh
pa problem un e boj nji call (ring ring)
ata jan tu u lodh
lej mo dy se skan asnji...
s'dina me fol
un kom rreth,un skom katror
Hola shut up going bi**h
Ejj,kush t'ka msu ty me fol?
Ama nji çerr e forta
shokt e post club që me tu e lodh
un e maj spllifin none
edhe bowlin n'dor
Yeah I am... bang
n'tjetër shtet për 1 or
tash lej lej u bon kto bi**hat
une marr pare e ata kurorë
tash lej lej kan si fmijja
...
thirre lider, thirre...
my wide kom shkret from Carry
ktë ti pe don
po sdin as me roll
tu e pat kontrrollu qytetin, 24 orë
për pushime n'dimër nëpër borë
n'verë në...
let them bi**hes hate me
jom bo hor se kjo punë me zor
kan mu shujt sikur meteor
une skom idol
.
.
.
hapini,hapini vesht e ngjoni mir
jeta e vshtir jom bo egërsir
sdina mu shtir jena lidh si zinxhir
skena mëshir boni natën e mir
folin kta rrena ama kush nuk i ngojn
gangstat po thojn jeni kon kejt qytet ton
rrugët deri n'fund ti nuk ke çfarë kallxon
nuk e kuptojnë jetën që bojm (gang)
lidhjet e forta ka
Columbia dhe coca bang
rose stopat, topat,
n'dor me ni Nokia
na tu lujt copat bi**h
shkolla nuk eci
s'eci droga
kerret i shesim, kalum nga rroga
kudo që ecim, senet e ftohta
jam pergatit
Fluturon koka wow
fluturon koka wow yeah
flutron koka yeah
fluturon koka wow yeah
fluturon koka yeah
fluturon koka wow yeah
fluturon koka yeah
fluturon koka wow yeah
fluturon koka


Ky tekst u dërgua nga Dikush :)Baby G
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/04/2020


Babyg - Rap Song
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rap Song".
3. Video është e këngës "Rap Song", por nuk këndohet nga Babyg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Baby G:


Komente 0