Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baci's
  • Emri i Vërtetë:
  • Samet Shala
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
Këndon kryesisht: hip-hop

Baci's është këngëtar i njohur. Baci's apo me ndryshe Samet Shala eshte vellai i Big Wolf dhe i Bonsatonit te cilet jetojn ne Prizren. muziken e ben Ne Studion e Au Records, dhe është pjese e këtij Grupi Armata Ujqve.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

AU Records

Vëllai i

Big Wolf

Vëllai i

Bonsaton


Komente 0