BadBoys4Life
BadBoys4Life

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: BadBoys4Life është një label i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. BadBoys4Life u krijua në vitin 2014 nga Stresi. BadBoys4Life në gjuhën shqipe do të thot "Djem të këqinj për jetë". Në label janë reth 15 anëtar, duke llogaritur edhe anëtarët që nuk janë këngëtar apo autor këngësh. Menaxheri: Hisni Shaqiri Këngëtarët: Stresi (Arkimed Lushaj) One T (Arianit Bekteshi) Anestezion (Rinor Bekteshi) Pakufijt (Emiliano Buna) DJ: Flor Bana (Florian Bana) Producent: Enes Qosa Anëtarët e tjerë: Ols ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
LidhjeEmri i Vërtetë BadBoys4Life:


Komente 57