Më mbaj mend (për 1 muaj)

Badboy - You Know Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


who makes ritm put betthore the light who fits the eye dream or star.
I'donot know life was found around and fauched song time sut..
Who wakes up from sleep and stars the a ugust flower or fied's
With a bunch of flower tought the night walk
Who makes ritm and abrach Mimoza fars
Who makes ritm song time you flyand star mindnight with all myfife
I know ,I know i found the wakes of wakes as beautiful i know three
Time windov , with beautifulwings....


Ky tekst u dërgua nga Leonora Mustafa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Badboy
Publikimi: 31/12/2009


Badboy - You Know
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Know".
3. Video është e këngës "You Know", por nuk këndohet nga Badboy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Badboy:


Komente 0