Bad Sight

Bad Sight Pritet Ta Lansojë Sot Këngën “Fshima Lotin”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-07-2014]
Këngëtari nga Prizreni, Bad Sight, pritet që sot të lansojë një këngë të re.

Bëhet fjalë për këngën "Fshima Lotin", që do ta sjellë në bashkëpunim me Ram Kukaj.

Fillisht, Bad Sight në Facebook lajmëroi se këngën do ta publikoj të enjten në ora 20:00, por sot ai shkroi këtë status: "Pom doket koha ideale per me qit sonte kongen.. Qa po thuni juu?"

Kjo këngë vjen pas hitit Dallojna, që është në bashkëpunim me Rimmortal dhe Bardh&Zi.
 (Teksteshqip.Com)

Bad Sight Pritet Ta Lansojë Sot Këngën “Fshima Lotin”

Dergoi: AlbiShowKomente 1