Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bad Sight - Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Bad Sight.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bad Sight - Me Ty  (Feat. Egzon)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

21/09/2013

2013-09-21T08:43:47+00:00Raptour :1 ( Bad Sight )

Pom kujtohet ajo koh sot , kur na dy u pam
du me tregu kujtime plot , edhe qysh u ndam
kem me ni shkoll , po ti je kon n'tjeter klas
e merdh ni ndjenj e madhe , per her tpar kur tpash
pi asaj dite m'hine n'zemer , smujta met largu
emnin tem me emnin tond , dojsha me bashku
vendosa klasen me ndrru , mu kon te e jotja klas
shkoj ni gjysumvjetor, un dojsha n'bank met pas
pa prit ni profesor , lypi na dy mu ul bashk
e na shkoj ajo or , tut tregu qe jom tut dasht
sum ke besu me fillim , dojshe vet me kuptu
mas ni kohe mu afrove , mthae edhe un pot tdu
morra guxim met thon , na dy a po kalojna
lypa lidhje mes neve , jeten bashk ta jetojna
kaloj ni vjet prej si tkom pa , prej si u bashkum
spaten kush me na nda , se na dy kem t'dashurum bejb!

Ref: ( Egzon )

Me ty un ka mu kon dej sa zemra t'mrreh
nuk du met lon se ti per mu ke leh
e sot je kam mungon qysh um mungove dje
se une per ty jom e ti per mue jee

Raptour :2 ( Bad Sight )

kur t'shisha en klas , shum shpejt kalojke koha
folshim per tardhmen ton , e knej u kryke ora
se kom dit qe dashurohum , kaq shum nket jet
e nket koh mbon shoqni , veq kjo melodi e qet
kur ti shoh syt e zi , en zemer um jep fuqi
dyt tmushen me dashni , edhe ndjenja pa kufi
Kur je ti ndrrohet bota , edhe qielli edhe toka
mi jep ngjyrat e ylberit , zemra jeme ke e jotja
po sa shpejt ndryshove , per ni gabim qe e bona
kur mpae dor per dore , me dikon nort e vona
sdi qa u bo me mu , menes i lypsha pergjigjje
un dojsha met fol , po ti pi meje ike
u largove pi shkolles , e pi krejt rrethines ton
kurgjo n'jet sum ka met , perveq e kalunja jon
sot tlus me ma fal , nima zonin qe pot thrret
sdu met pas femen tondrrav , kur mujna nrealitet


Ky tekst u dërgua nga Ssoonniila
Më Shumë Këngë Nga Bad Sight:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet