Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bad Sight - Lamtumire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumire".
3. Video është e këngës "Lamtumire", por nuk këndohet nga Bad Sight.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bad Sight - Lamtumire  (Feat. Ram Kukaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ram Kukaj

22/01/2014

2014-01-22T20:03:24+00:00Intro : ( Bad Sight )

Jou Lamtumir moj jet
kto fjal ti munesh mi ngu
edhe me kuptu se sa kom vlejt

Raptour 1 : ( Bad Sight )

Ti gjeje tjetrin , leje kët t'vjetrin
un ta dhash mundsin , ti ma hupe vullnetin
paramenoje me mu jetën , sa e lumtur ishe kon
tash nuk kthena , edhe krejt senet me mi dhon
po du met lon , me kuptu se qfar vlere kom pas
mas shumti ki mem kujtu , kur dikush tjetër t'don pa mas
edhe ki me pa qe si un ska , dije ti ke hup
se un kam met zavendsu , por ti mu s'ki me mujt
a po do me dit , qfar plane kom pas ishe qudit
ska me ardh ajo dit , kur na dy bashk fmit mi rrit
e zemrën ty ta fala , jo se ishe e bukur
por ti ishe arsyja , që un isha i lumtur
ti ski me ma ni erën , e menoje pa mu verën
dimnin vjeshten e pranverën , edhe ma din vlerën
se zemren ma ki tha , si dimni trendafilin
ti je kon ma e mira , po mo s'je me mat mirin

Refren : ( Ram Kukaj )

Lamtumirë lamtumirë , oj Jeta jem
sa shum pom dhem , qe s'je nafaka jem
Lamtumirë , oj Jeta jem
sa shum pom dhem , qe s'je nafaka jem

Raptour 2 : ( Bad Sight )

Menoje qa ki humb , kujtoje qa ki pas
harroje tash ket fund , se tkom dhon mundsi pa mas
ti sum paske dasht , veq qe nuk jom fac
amo kom bo sene , qe tjert mi bo nuk kan shanc
nime jom kon problem , kom kqyr veq për aventur
amo prej se hine n'botën tem , endrrojsha mem thirr burr
sa shum kom luftu , asniher nuk kom hek dor
se veq per ty kom menu , nashti 24 or
ki drejt mos mem besu , se shum tjera kom lendu
me t'kalunen nuk krenona , amo prej saj shum kom msu
e ti duhesh mu krenu , qfar mundsie tu ofru
pe ndjej që mas ni kohe , qka ki hup ki mu pendu
athu pse shoqet e tua , m'kan pas inat
se mundsi si tondën , kurr s'kan mujt me pas
boll u munova , ti me kon pjes e jetes tem
n'fund e kuptova , qe sishe kon nafaka jem


Më Shumë Këngë Nga Bad Sight:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet