Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bad Sight - Lamtumir Me The Pergjithmon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Tani jemi larg besoj me kupton por zemra m Re prap per ty nuk Pushon
Por ne ender spesh te sho te lutem zemer mos mu largo kam nje dhimbje ne shpirtin Tim
E vetmja gje je zemer ti.

REF:
lamtumir me the per gjithmon e un ty nuk Do te Harroj dot vjen Dita dot me kerkojsh
2x Por dije zemer dot Jet von

Kerkoj Ta gjej un nje arsye kerkoj ta gjej Une nje pse ku gabuam ne te dy qe sot e imja sie
Syt e mi qajn e nuk Po shojn Sa do koh qe dot Kalon me harru dashnin e vjeter
Per veq teje nur dua tjeter.

REF:
lamtumir me the per gjithmon e un ty nuk Do te Harroj dot vjen Dita dot me kerkojsh
2x Por dije zemer dot Jet von


Ky tekst u dërgua nga Egzon-Ardi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bad Sight
Publikimi: 03/08/2016


Bad Sight - Lamtumir Me The Pergjithmon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir Me The Pergjithmon".
3. Video është e këngës "Lamtumir Me The Pergjithmon", por nuk këndohet nga Bad Sight.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bad Sight:


Komente 0