Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baggeri - Saher Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Saher" kënduar nga Baggeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Inspirimi Thjesht - Saher

Saher kur senin ton e ngon
Saher ty pot Befason
Pse Femnes ti permas i n'gon
E bi Rapin tem me Plan o Vlla

Papel G - Saher

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisoj

Repptura 1 :
Wuehh.. a thu kush po vjen
Kecci i qarti.. qe hite po bjen
sjom dhip njeri .. shoqnin se lo vet
me flowin tem dridhi sikur termet
gjoje 1 shkas mos mu kon me mu
t`ofroj qka t`dush beso s`kishe deshtu
si vullkan 1 nxeht rrokna n`flow
du krejt mi ni Kecci numer njo
cila ke qajo Wow nuk pe shoh
a thu e pata dje qe sod nuk pe njo
s`thom i paprekt po qashtu po m`bojn
edhe inat`gjit kongt po mi ngojn
sikur frym shkoj n`secilin ven
femrat ma hajn as1 sem rren
temperatura hat.. zemer mos e zgat
ajde ulu gujza.. ose po shkojna n`shtrat

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisoj

Repptura 2 :

skeni mo vend sikur herav tjera
qaj qe then regulla shpejt del ka dera
ajde tash kallxo kush jan t`part
ajde tash kallxo kush o ma i qart
ti e vren garant se m`ki pa um nje
un bi atmosfer dal dhe nuk em she
e thejm dej n`mengjes ska lidhje ktu ora
ajde ulu zemer Upss mfal shkoj dora
sillna sikur mac me arrit qellimin tem
i nxo femrat miss e dikujt i dhem
un pe boj temen spo boj sen tjeter
skom ndryshu hiq jom qaj Kecci vjeter
perdori talent po jom shum i shtrejt
pe she edhe vet se mir e ki vrejt
Dil tash pritum e qafem si fmija
Se un kur dal n`skenm`lakmojn edhe pleqnia

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisoj


Publikimi: 27/07/2009Më Shumë Këngë Nga Baggeri:


Komente mbi këtë këngëBaggeri - Saher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Saher".
3. Video është e këngës "Saher", por nuk këndohet nga Baggeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.