Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Baggeri - Se Mka Marr Malli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/03/2013

2013-03-27T21:24:28+00:00pse un ty te zgjodha me te miren nder shoqe qe ti ke pas e para me fole dhe mendova moj qe kurr ske mem dasht

se bashku kaluam dhe kijuam me te bukuren dashuri prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty

rf 2. sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dit e nat un te kujtoj e kurr nuk dot harroj


Ky tekst u dërgua nga Edonjeta
Më Shumë Këngë Nga Baggeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet