Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bahri Rashiti

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Bahri Rashiti është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sherif Orllati

Burim Bedrolli

Qamil Imeri

Bedri Karaxha

Rrahman Hasani

Nuredin Gashi

Faton Rrezja

Islam Fejzullahi

Basri Bega

Gjergj Gjoni

Tags: Bahri Rashiti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet