Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bahri Rustja & Niko Nisi - Republikes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1980

1980-11-30T23:00:00+00:00

Muzika:

Flamur Shehu

Pjesëmarrëse në

Festivali I 19-Të Në RtshKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Republikes" kënduar nga Bahri Rustja & Niko Nisi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet