Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Asllani - Po Du Veç Me Tpa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

shoqet e tua ni dit i takova dhe me than se keq mu ke idhnu mu idhnove se nuk të martova shum e re o shpirt je kan per mu mu idhnove se nuk të martova shum e re o shpirt je kan per mu po du veq me tpa ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni po du veq me tpa ni fjal me ta than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan

perveq teje se du askend tjeter edhe pse ti nuk pom don mem pa e harrove shpirt dashnin e vjeter e dikur me lot per mu ke qa e harrove shpirt dashnin e vjeter e dikur me lot per mu ke qa po du veq me tpa ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni po du veq me tpa ni fjal me ta than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan

po du veq me tpa ( ty mori dashni ) sa shum mka marr malli ( zanin me ta ni ) po du veq me tpa ni fjal me ta than se per ty oj zemer kerjt i kisha dhan po du veq me tpa ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni po du veq me tpa ni fjal me ta than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan


Ky tekst u dërgua nga Lumiii

Bajram Asllani - Po Du Veç Me Tpa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du Veç Me Tpa".
3. Video është e këngës "Po Du Veç Me Tpa", por nuk këndohet nga Bajram Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Asllani:


Komente 0