Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Asllani - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Katër vite bashk na u dridhën zemrat,a t’kujtohet në bankë
I patëm shkruar emrat (2x)
Pushimet e shkurta shpesh i bënim të gjata bashk na shkonte dita
Bashkë na zinte nata ooo

Ref
Maturantia ime më fal në këtë natë
Që me lot ta laga fustanin e gjatë (2x)

Shkuan katër vjet u bëmë maturantë,mbetën si kujtim
Veq emrat në bankë (2x)
Pushimet e shkurta shpesh i bënim të gjata bashk na shkonte dita
Bashkë na zinte nata ooo

Ref
Maturantia ime më fal në këtë natë
Që me lot ta laga fustanin e gjatë (3x)


Bajram Asllani - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Bajram Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Asllani:


Komente 0