Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Baja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Bajram Baja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nebi Halili

Rrahman Pagarusha

Agim Baftjari

Daut Zenku

Sefë Mleqani

Isa Veliu

Dervish Dervishi

Mhill Çuni

Çun Lajçi

Musa Dauti

Tags: Bajram Baja


Komente mbi këtë artist