Më mbaj mend (për 1 muaj)


"Kalendari” Hiti Më I Ri Në Tregun Tonë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
[21-02-2016]
Siç u paralajmëruam para pak ditësh, sapo u hodh në treg videoprojekti më i ri i këngëtarit të talentuar, Bajram Dobra. Është kjo një këngë baladë e titulluar "Kalendari", që fatmirësisht brenda pak kohësh u pëlqye tej mase nga fansat. Në këtë projekt Bajrami na vjen me një stil të ri, tepër elegant e komod, që i shkon tepër për shtat tekstit, melodisë e domethënies së këngës. Kënga ja vlen të dëgjohet, ngaqë është e veçantë dhe tërheqëse në llojin e saj, por pse jo të cilësohet si një projekt që do pëlqehet ndër vite. (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull