Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Sa Katile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e sa katile o mu tregove si ste erdhi pak gjynah....2her....

mjaft o moj mfaft me dogje gjan n.......2*her...

e hapa zemren dhe dy fjal ti thash o shum te dua ne ket dynja ...2*her....

.........rf....
mjaft o moj mjaft me dogje gjan ........2her.......

Ky tekst u dërgua nga ArjataPublikimi: 09/02/2010


Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:


Komente 0


Bajram Dobra - Sa Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Katile".
3. Video është e këngës "Sa Katile", por nuk këndohet nga Bajram Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.