Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Ku Rafsha Mos U Vrafsha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Rafsha Mos U Vrafsha" kënduar nga Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Big Mama. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A i bie a si bie
Taj me mu xhi kije?
Me paret e moja xhalo un xhi du i blie (3x)

A tkam than a stkam than
Rrafsh e kam dynjan
Sikur heret sikur vone
Njesoj jam gjithmon
Njesoj jam ne mbremje
Njesoj jam ne mengjes
Nese don mos hajde se as un ste pres!

REF:
Ndac me pare ndac pa pare
Vetes i boj çare
E ku rafsha mos u vrafsha
Syt kurr mos ti pafsha (2x)

Ne fillim te duket
Se mundesh me lujt
Ne fund zemren tende
Ke me bo me vujt

Nese se kam mir
Se kam edhe keq
Nese nuk jam engjull
Nuk jam edhe dreq

A i bie a si bie
Taj me mu xhi kije?
Me paret e moja xhalo un xhi du i blie (2x)

REF:
Ehh ndac me pare ndac pa pare
Vetes i boj çare
E ku rafsha mos u vrafsha
Syt kurr mos ti pafsha (4x)

A i bie a si bie
Taj me mu xhi kije?
Me paret e moja xhalo un xhi du i blie (5x)

Publikimi: 09/12/2015Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:


Komente mbi këtë këngëBajram Dobra - Ku Rafsha Mos U Vrafsha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Rafsha Mos U Vrafsha".
3. Video është e këngës "Ku Rafsha Mos U Vrafsha", por nuk këndohet nga Bajram Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.