Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra & Suela - Zemër Mjera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bajram: Ku jan fjalet,ku esht loti
A ske frik moj ti nga zoti
Qysh mke lan,moj qysh mke lan
Asnji fjal pam than
Suela: Ku esht besa e dashnis
Ke marr rrugen e tradhtis
Mke lan vet,o mke lan vet
Ket zemren e shkret

Suela: Qaj zemer mjera,per mu jo ska pranvera
Bajram:Qaj e vajto ti per dashni ooo
Qaj zemer mjera,per mu ska pranvera
Suela: Krejt qka pata n’jet me ishe ti


Bajram: Erdhi dita qe se prita
Erdhi ndarja me ty qe u rrita
Vdeksha sot,vdeksha sot
Jeta mshkoj veq me lot
Suela: Ku esht besa e dashnis
Ke marr rrugen e tradhtis
Mke lan vet,o mke lan vet
Ket zemren e shkret


Bajram&Suela

Qaj zemer mjera,per mu jo ska pranvera
Qaj e vajto ti per dashni oo
Qaj zemer mjera,per mu ska pranvera

Bajram: Krejt qka pata n’jet me ishe ti
Suela: Krejt qka pata n’jet me ishe ti


Bajram Dobra & Suela - Zemër Mjera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemër Mjera".
3. Video është e këngës "Zemër Mjera", por nuk këndohet nga Bajram Dobra & Suela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:


Komente 0