Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Oj Lulie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Oj lulie, oj lulie pllumbi bardh
a te tha nana udh e mar
Vaj Vaj Vaj Vaj
a te tha nana udh e mar
Vaj Vaj Vaj Vaj ( x 2 )

Udh e mar na, Udh e mar nana mka than lot per faqe ja kam lan
Vaj Vaj Vaj Vaj
lot per faqe ja kam lan
Vaj Vaj Vaj Vaj ( x 2 )


Ky tekst u dërgua nga  lenaa

Bajram Gigolli - Oj Lulie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulie".
3. Video është e këngës "Oj Lulie", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:


Komente 0