Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bajram Gigolli - Shkoj Rugova Ne Amerik

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkoj Rugova Ne Amerik".
3. Video është e këngës "Shkoj Rugova Ne Amerik", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Shkoj Rugova Ne Amerik  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Komente

Asnjë Koment

04/12/2012

2012-12-04T09:08:56+00:00Oh gith tradhtart duhet mej i myt
Shkoj Rugova n'amerik (2x)

Oh shkoj Rugova n'amerik me kerkue republik
Shkoj Rugova n'amerik me kerkue republik
Oh republik e pavarsi qe t'jetoj populli n'liri
Republik e pavarsi mos t'jetojm ma ner serbi.

Kush e nisi luften ma i pari?
Ne Prekaz Adem Jashari (2x)
Oh ne Prekaz Adem Jashari
Lumja nana qe e bani. (2x)

Oh nkam na u que Dukagjini
Me krejt vllaznit Hajradini (2x)
Oh me qu n'ven ket amanet
Si Zahiri me shok t'vet. (2x)

Oh kur i thirri djemt vatani
Na u qu n'kam Agim Ramadani (2x)
Oh Sali Çeku me shum trima
Msyn kufinin si vetima (2x)

Oh me ushtrine çlirimtare
U bashkun trimat n'Koshare (2x)
Oh se Kosova osht e jona
Rrnoft sa malet Ibrahim Rugova. (2x)


Ky tekst u dërgua nga  lenaa
Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet