Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Tallava Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Oooo ngoni shok o shoko ju more vllazniee e qka po knon bajrami oo ni Kosovaliee o ni Prizrenalie.ee po ju knoj edhe kadal dale kadal dale e me vullnete e knoj ANDIN hajde un qysh e kam adet e wysh e kam adete.
Ehajde hajde hajde hajde qitja timin jalla qitja timin.
Jasha jasha.
Eee dola dola dola tash ka peja tash o mor ka pejaaa e aty kish aman aman shum vajza treja shum vajza treja.
E tash vazhdoj un me knu ket Andi Jalla Andi Shala E Ky Andi Shoko o more Digjeje qatje ne Prizrene.
e din me kall aman aman jalla din me djege e kush ka dasma thirrne andin jav kall krejteee.
e kshtu mbatova jalla tallavaa jallaa tallavaa


Ky tekst u dërgua nga DjAnndi044102869

Bajram Gigolli - Tallava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallava".
3. Video është e këngës "Tallava", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:


Komente 0