Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Kjo Lulia Qan Qan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x. kjo lulija qan qan vetem qan
hyn e del po thir oj nan thir oj nan 2x.

thir oj nan ku je ti ku je ti
pse me prune ne ket shpi ne ket shpi eee

kjo lulija qan qan vetem qan
neper dhoma thir or bab thir or bab
thir or bab ku je ti ku je ti
pse me prune ne ket shpi ne ket shpi eee


Ky tekst u dërgua nga Dije

Bajram Gigolli - Kjo Lulia Qan Qan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Lulia Qan Qan".
3. Video është e këngës "Kjo Lulia Qan Qan", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:


Komente 0