Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bajram Gigolli - Kqyrni Shoqe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kqyrni Shoqe".
3. Video është e këngës "Kqyrni Shoqe", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Kqyrni Shoqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/02/2011

2011-02-01T18:45:00+00:00kqyrni shoqe qa ka rritur nana ieo kqyrni shoqe qa ka rritur nana oo e ka belin o per dy kollana i e o e ka belin o per dy kollana oo .

kqyrni shoqe dimijat me vija i e o kqyrni shoqe dimijat me vija oo e ka na o bajrak ner qika i e o e ka nana o bajrak ner qika oo .......
jena motra kallbllak jena motra kallbllak lulija na ban rahat lulijen na ban rahat jena motra qika shum oj lulije oj llokum jena motra qika shum oj lulije oj llokum


Ky tekst u dërgua nga Kullerka
Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet