Bajram Zyberaj
Bajram Zyberaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}



Biografia

BIOGRAFIA: Bajram Zyberaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Në vitin 2015, Bajram Zyberaj publikon albumin "Live 2015". Në vitin 2019, Bajram Zyberaj publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje



💿 Albume




Komente 1