Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Zyberaj - Xhane Xhane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prit e prit u be nje vit aman mori xhanee, une zemer dhe dashni i lash ndoren tane

2x: Me ty qik moj mzu belaja, qysh se dite o qka eshte sefdaja

2x: Kadale dale hiq pa marre po a jo thuj ashiqare

Do te jete kysmet jalla mori xhane, per dashni ndash per allti jam djal pa behane

2x: Me ty qik moj mzu belaja, qysh se dite o qka eshte sefdaja

4x: Kadale dale hiq pa marre po a jo thuj ashiqare


Ky tekst u dërgua nga Nerxhivanee


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bajram Zyberaj - Xhane Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhane Xhane".
3. Video është e këngës "Xhane Xhane", por nuk këndohet nga Bajram Zyberaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Zyberaj:


Komente 0