Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajramali Idrizi - Molla Mollalie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


molla mollalieme vetllen gajtanlie mollo ku e gjete pashin e djalit ooo,
atje ne nje koder ee tuj m'i lujt me loder ee atje gjeta pashin e djalit oo (2x)

molla mollalieme vetllen gajtanlie mollo ku e gjete pashin e djalit ooo,
atje kerkon fisene tuj ra qiftelisene atje gjeta pashin e djalit ooo

atje ne nje koder ee tuj m'i lujt me loder ee atje gjeta pashin e djalit oo (2x)

hajde Tetovare hajde hy ne valle, ne valle lule ne valle (2x)
kur ma lujshe doren heshove Tetoven ne valle lule ne valle (2x)


Ky tekst u dërgua nga Xate


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bajramali Idrizi - Molla Mollalie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Molla Mollalie".
3. Video është e këngës "Molla Mollalie", por nuk këndohet nga Bajramali Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajramali Idrizi:


Komente 0