Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajramali Idrizi - Saj Zezo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

saj zezo o moj saj laro (2x0
o si na dogje muhallen o (2x)
nuk,nuk e dogja une se jam delie ooo
nuk edogja uen se jam delie ooo e dogji ai djale me alltie ooo, e dogji ai djale me alltie oo

saj zezo o moj saj laroo(2x)
oo si na dogje kataundin ooo (2x)
nuk, nuk e dogja une se jam qibare, nuk e dogja une se jam qibare ooo e dogji cai djale me cigare ooo e dogji cai djale me cigare ooo

saj zezo moj si fluturo (2x) hajt ma jep fjalen mj e bukur ooo(2x)
fjalen sun ta jap (2x) jam shume e re djalo prit te rejtem pak(2x)


Ky tekst u dërgua nga Xate

Bajramali Idrizi - Saj Zezo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Saj Zezo".
3. Video është e këngës "Saj Zezo", por nuk këndohet nga Bajramali Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajramali Idrizi:


Komente 0