Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajramali Idrizi - Dyzet Gersheta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


DYZET GERSHETA

DYZET GERSHETA TI NUMEROVA
E TE NGROHA N'GJIRIN TIM
KUR SI PELLUMBA NGA SHIU VERES
U STREHUAM NEN CATI
SHIU I VERES FLOKT MI LAGU
EDHE BUZET MI LAGE TI
SA SHUME TE DOJA VETEM KUR THOSHE
TE LUTEM MOS U NDAL O SHI

REF.. SHIU I VERES SHIU I NGROHTE I DASHURIS
MA KUJTON AT PUTHJE NEN CATI
PUTHJEN TENDE AQ TE EMBEL E KUJTOJ
TE LUTEM BJER E MOS U NDAL O SHI...

II
...Nuk kemi video për këtë këngë.
Bajramali Idrizi - Dyzet Gersheta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dyzet Gersheta".
3. Video është e këngës "Dyzet Gersheta", por nuk këndohet nga Bajramali Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajramali Idrizi:


Komente 0