Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajrush Doda - Oj Shqipni Mos Thuj Marova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Heej o moj Shqipni mos thuj o marova

More se bijtë tu e hala jan gjallë ee
O n’kam o qu e rrept o Kosova
E bajnë luften o ballë për ballë ee

Heej o ishin vitet o ma të vshtira

More me 1910-ee
O kur n’Kosovë o do egërsira
Dojnë me zhdukë o qdo gja mbi dhe ee

Heej o se n’Prishtinë oo aty pik spari

More kërset topi o me duhi ee
Aty ku gjaku o i shqiptarit
Ra ne tokë me bi përsëri eee.


Ky tekst u dërgua nga Rinor Gashi

Bajrush Doda - Oj Shqipni Mos Thuj Marova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Shqipni Mos Thuj Marova".
3. Video është e këngës "Oj Shqipni Mos Thuj Marova", por nuk këndohet nga Bajrush Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajrush Doda:


Komente 0