Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajrush Doda, Hajdar Doda & Kadri Moni - Msyn Dushmani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Msyn dushmani
N‘Prizren
Po i thot Lules n mejdan a po del

Ndal dushman
Kafsh i zi
S‘osht kollaj n lum me hy

Ty n’tu dokt
Luma pak
N‘gryk te qarrit ta laj me gjak

Krisi pushka
Ushtoj vrija
T‘madhe priti Islam Spahija

T‘madhe priti
Islam Spahija
Bini djem Se na ra serbija/uhstrrija

Islam Spahia
N gryk te Hotit
Nuk i tremet trimi gjyles t‘topit

Kapetanin fort e tuti
Po i qet qupat tuj ik si Huti


Ky tekst u dërgua nga Albert Veselaj

Bajrush Doda, Hajdar Doda & Kadri Moni - Msyn Dushmani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Msyn Dushmani".
3. Video është e këngës "Msyn Dushmani", por nuk këndohet nga Bajrush Doda, Hajdar Doda & Kadri Moni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajrush Doda:


Komente 0