Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baki Xhaferi

Nuk ka akoma asnjë votë

Baki Xhaferi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Salim Arifi

Berat Emini

Latuà

Qamil Elezi

Ramazan Rrapushi

Orhan Regjepi

Emrah K

Bronx Albo

Rapsodi

Pikado

Tags: Baki Xhaferi, Baki Xhaferri, Baki Gjferi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet