A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Suhareke 
  • Age:
  • 27
BIOGRAFIA: Bam is a popular group/singers. Grupi u formua diku ne vitin 1992 dhe prej atehere filloi me koncerte te vogla ne klubet e Kosoves dhe nje herit u dallua si grupi i pare RAP i femrave. Grupi vjen nga Qyteti i SuhaRekes (Therandes). Viti 1996 e nxori grupin BAM nga hija. Ate vite ne festivalin "Kenga e Pranveres 1995" fituan vendin e dyte dhe nej vite me vone ne po te njetin festival e fituan vendin e pare me kengen Pare Pare. Tekstet e BAM-it i shkruan Blerta Zeqiri dhe te gjit...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gurra E Picarit

Marigona

Blla Blla Blla

Shekulli I Dreqit

Vellezerit Haliti

Zinxhirt

E'7

Da LIGS

Tornados

Korgelt


Tags: Bam, Grupi Bam, Bandit Bam, Blerta Zeqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019