Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Banda Butuesi - Ma I Veshtiri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/01/2010

2010-01-18T19:39:56


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma I Veshtiri" kënduar nga Banda Butuesi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Banda Butuesi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet