A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Banda Butuesi - Sa Here Vijme


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  184

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/04/2013

2013-04-28T20:53:29

REFRENI: (X2)
Sa Her Vijm Na Jau Bim Super Rrep Qe Se Kan Pa
a ka Ma Kur Ti Grim Grim Don Me Dit Sa Ka
N'rrug Ton Smu Me i Ra , E din N'dhimt Kem Me ca
Tjert Rrin Kur Banda M'rrin Per Femna Pare Numer Nja

........ALBBOY..........
Thirri T"zit Kur Na sheh Se Po Vim Na
E Kem Zanat Me i djeg Mijt Me i Perzhit Na. . .
Sa Her Vijm bim Deshmit Kem Arrit Na. . .
Jena high e Me Zbrit Se Kem Njet Na . . .
sdom me dit ca menojn skena faj naa. . .
Krejt Pa Prit Ropt harrojn prap Tnjejt Naa . . .
Shum Besojn Fantazojn Shohin Andrra . . .
Se Kuptojn Se pranojn Se Gabojnn Brrahh . . .

doppio.o
eee nisem te i pari me dal te i funit rruga triumfit ku po na gjet, qytetin katunin e shkunim e tunim jem perkun qysh n'djep me rrep .thuni se muni po shuni mos luni e quni dicka tjeter ket pruni sa doni po prap knoni kot se kryt jua hek po e sheh dhe vet koha flet kercet nuk pret sdo me dit kush je djeg prek po me krye na njek qe te tvjen si fryme ere se sa her ka leh jan gre shpullat jan rreh kush ka fol nuk e di a je a sdo me kan po na po vijm si dilli n'bor

refreni(X2)
sa her vijm na jau bim super rrep qe se kan pa a ka ma kur ti grim grim do me dit sa ka n'rrug ton smu me i ra, e din n'dhimt kem me ca tjert rrin kur banda m'rrin per femna pare numer nja

hapi vesht edhe ni se po vijm na krejt thjesht kem arrit me merit na e kem dit e kem prit per ket dit na hapi sy qoje kryt jena ne na krejt emsit jan merzit kur jem paraqit na jan trondit na qe i kom i kem ka po don me dit se qa qysh jena rrit na faqe bardh kan me pa drit

CARTANI
per 1 arsye u kam ardh mju kallxu se jena tr rall lal vim ket skenat me i kall,ska kurr neve me na nal kena rripat,qojm banditat,vijm e shfaqim nwe hit kshyrni qika thirrni triman
Hyni baca in the beat
se dhe vet e dini cka kili mili dini kush jena dim kush jini shanse skeni me ardh secili dini sa kena dim sa kini vini pini tere valles i bini te kanga fshini biografin BUM ma zi secili

Sa Her Vijm Na Jau Bim Super Rrep Qe Se Kan Pa
a ka Ma Kur Ti Grim Grim Don Me Dit Sa Ka
N'rrug Ton Smu Me i Ra , E din N'dhimt Kem Me ca
Tjert Rrin Kur Banda M'rrin Per Femna Pare Numer Nja


Lyrics submited by #Reenaalboz!   loraloraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019