Official Video

Banda Butuesi - Vetem Du


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/09/2014

2014-09-28T18:54:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Du" kënduar nga Banda Butuesi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Banda Butuesi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Banda Butuesi: