A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bani Kaleshi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • 31 Maj 1995
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
Bani Kaleshi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flamur Plakiqi

Mergim Jashari

Nderim Kurti

Erman Salihu

Gjani Albanianstar

Niti

Arjan Rrahmani

Mallëngjim Bajrami

E-Mc Intro

Flame


Tags: Bani Kaleshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019