Më mbaj mend (për 1 muaj)Barbana, Fotosesion Me Valerin


Nuk ka akoma asnjë votë

[21-03-2012]
Ai eshte model kurse ajo kengetare. Jane bere bashke perseri edhe pse jane miq, por kete radhe ne nje fotosesion te cilin e kane realizuar veren e kaluar, ndersa tani kane vendosur qe ta bejne publik. Valer Kolnikaj dhe Barbana Dini jane shfaqur ne nje version te nxehte e qe te dy fotosesionin e kane pasur me veshje plazhi. E meqe jane miq, nuk e kane pasur problem te pozojne krah njeri-tjetrit ne menyre aq provokative, sepse tashme dihet se Barbana Dini eshte ne lidhje serioze, kurse Valer Kolnikaj eshte i martuar dhe se shpejti pritet te behet baba. Ai, me bashkeshorten e tij Mandalenen, prezantuan Shqiperine ne eventin e bukurise ‘'Best Model of the World'', qe u mbajt ne Sofje te Bullgarise nje vit me pare.
 (panorama plus)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet