Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Barbana Kthehet Me Maratonen E Kengeve Popullore Dhe Me Hit Veror


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[15-06-2012]
Kengetarja Barbana ben te njohura planet dhe projektet e saj me te reja per kete vere. Ne profilin e saj Facebook gjetem kete njoftim:

"Kete muaj starton Maratona e Kengeve me te bukura shqipetare dhe do oganizohen koncerte ne sheshet e qyteteve te Shqiperise dhe Kosoves. Maratona do transmetohet nga TV KLAN.

Ne daten 18 Qershor do jemi ne qytetin e Beratit me nje kenge shume te bukur popullore te perpunuar nga Adrian Hila dhe se shpejti do vije edhe kenga e re e veres se bashku me videoklipin.

Falenderoj Adrian Hilen per punen e shkelqyer qe ben gjithmone me kenget e mia.

Uroj qe cdo gje te shkoje sipas parashikimeve dhe klipi te dale ne kohen e duhur. Gjithashtu plane pafund per kete vit..."
 (teksteshqip.com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet