Më mbaj mend (për 1 muaj)


Barbana Në Inaugurimin E Qendrës Equilybra


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  259
[09-03-2014]
Dje është inauguruar qendra më e re e dobësimit në Tiranë, EquiLybra. Qendra ndodhet në zemër të Tiranës dhe në event nuk munguan as personalitete apo personazhe nga bota e showbizit shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku shihet se edhe ajo ka marrë pjesë në këtë event.Në foton e mësipërme, ajo është fotografuar përkrah nutricionistes/erboristes Arlinda Garuci, e cila është dhe drejtuese e qendrës EquiLybra.

Barbana ka shijuar kohët e fundit fitoren e vëllait të saj Ergi Dinit, në talent-shown më të rëndësishëm në Shqiperi, X Factor. Mësojmë se Barbana ka në plan të kthehet shumë shpejt me një tjetër hit.
 (Teksteshqip)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet