Bardh Spahja
Bardh Spahja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Bardh Spahja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 12 Janar 2010, Bardh Spahja publikon videoklipin "Me Shikim Te Pare". Më datë 18 Mars 2016, Bardh Spahja publikon videoklipin "Pse". Më datë 23 Mars 2018, Bardh Spahja publikon videoklipin "Mjalti I Mjaltit". Më datë 8 Tetor 2018, Grupi Diamant publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme 2018". Më datë 16 Maj 2019, Bardh & Erald Spahja publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme 2019". Më datë 16 Qershor 2019, Viktor Hila & Bardh Spahj...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 1