Bardhe Gega Jaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Bardhe Gega Jaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Shkurt 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Vendit Tim". Më datë 3 Qershor 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Zemra E Nanes". Më datë 4 Tetor 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Jeto Castin". Më datë 3 Qershor 2015, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Po Kthehem Sot". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 2 Korrik 2016, Bardhe Gega publikon videoklipin "Na Mbledh Diaspora". Më datë 11 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Elida Bardhi

Drita Jetishi - Sahiti

Violeta Demaj

Mirjeta Mema

Hanumshahe Morina

Nesa Omaj

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Teuta Gashi

Aida Cara

Silvi Dollapi


Tags: Bardhe Gega Jaku, Bardhe Gega, Bardha Gega, Bardha Gega Jaku

Krijo Një Kartolinë