Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhe Gega Jaku - Vendit Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

kalova rruge veshtrova detet askun nuk gjeta si vendin tim veq nje grusht dheeeeeeeeeeeee mora me vete shpirtin plagosur dhe syt e zi. dritaren hap nga perendimi me rrezet te djellit e ndjej qdo hap kur po vjen nata me kap trishtimi per qdo friksime futem ne ma.
2. dua te shoh dua te shoh token time dua te shoh mjer te kroni i bardh un hodha shtat rinin time atje ku zemren ma kan marr .
malli me merr o per nen loke malli me merr per vendin tim tregoja vendin tregoje boten me piklon zemra veq ne mergim.
2.dua te shoh dua te shoh token time dua te shoh mjer te kroni i bardh un hodha shtat rinin time atje ku zemren ma kane marr

Ky tekst u dërgua nga marigona morinaPublikimi: 18/11/2012


Bardhe Gega Jaku - Vendit Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendit Tim".
3. Video është e këngës "Vendit Tim", por nuk këndohet nga Bardhe Gega Jaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardhe Gega:


Komente 0