Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhe Gega Jaku - Jeto Castin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rastesisht sot te takova
Me kish marre malli per ty
Perseri ndjenjat m'i zgjove
Kur me shikove ne sy

Sonte nata eshte e jona
Me pelqen kjo atmosfere
Eja zemer jeto çastin
Nuk i dihet asnjehere

Ref...x2
Jeto çastin dashuro
Mos me thuj as po as jo
Eja sonte mos e zgjat
Veç e jona eshte kjo nate

Dashurine e jetes tande
Veç tek une ti do ta gjesh
Afer teje m'digjet zemra
Me ty jam nje mbretereshe

Sonte nata eshte e jona
Me pelqen kjo atmosfere
Eja zemer jeto çastin
Nuk i dihet asnjehere

Ref...x2
Jeto çastin dashuro
Mos me thuj as po as jo
Eja sonte mos e zgjat
Veç e jona eshte kjo nate

...

Ref...
Jeto çastin dashuro
Mos me thuj as po as jo
Eja sonte mos e zgjat
Veç e jona eshte kjo nate

Jeto çastin !

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 04/10/2014


Më Shumë Këngë Nga Bardhe Gega:


Komente 0


Bardhe Gega Jaku - Jeto Castin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto Castin".
3. Video është e këngës "Jeto Castin", por nuk këndohet nga Bardhe Gega Jaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.