Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhe Gega - Asnjehere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


More zemren, zemren tem
Por ma bane jeten helm
Me premtove lumturi
Ti e vrave ket dashni

REF.:
Asnjehere, Asnjehere
Ma ket zemer nuk ma merr
Shum po vuj 2x
Dashnin ja dhe tjeter kujt

Me dhe bese e me dhe fjale
Me the nuse kam me t'marr
U ba zi fustani i bardh
Por un kurr skam me ta fal

REF.:
Asnjehere, Asnjehere
Ma ket zemer nuk ma merr
Shum po vuj 2x
Dashnin ja dhe tjeter kujtPublikimi: 26/07/2019


Bardhe Gega - Asnjehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjehere".
3. Video është e këngës "Asnjehere", por nuk këndohet nga Bardhe Gega.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardhe Gega:


Komente 0