Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi Idrizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  90
  • Emri i Vërtetë:
  • Bardhyl Idrizi
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Bardhi Idrizi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Tetor 2018, Bardhi publikon videoklipin "SMK". Më datë 16 Shkurt 2019, Bardhi publikon videoklipin "Galileo". Më datë 28 Prill 2019, Bardhi publikon videoklipin "Familia". Më datë 21 Maj 2019, Bardhi publikon Mixtapen e parë me 11 këngë që vendosi ta titullojë "21" për disa arsyje siç janë mosha e tij dhe se me publikimin e ketij mixtape i bëhen gjithsej 21 këngë të publikuara. Prej Janarit 2020, Bardhi është nën menaxhimin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment21 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (14)

12
18
20
16
1
1
3
1
18
0
3
3
3
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

ANI (RapBoy)

THUG1

Flori ABG

Jetmir Salihu

ELAI

Redrum

4NI

5kinny

Nikinjoo

Arjan Rrahmani

Tags: Bardhi Idrizi, Bardhi, Bardhyl Idrizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet