Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bardhi - SMK

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "SMK".
3. Video është e këngës "SMK", por nuk këndohet nga Bardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bardhi - SMK  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

13/10/2018

2018-10-13T11:59:14+00:00Tash kto numra e kto Euro Llogaritjet nuk pom nalin
bonen thirrje per koncert fola shifra murren malin
Loqka o kam pret veq vet,e 10.000 Euro murren mallin
Sonte Bari Bari Bari e spe nalim nalim nalim
Tash po dojn mem dissirat e krejt pom vesin kush o Bardhi
Ska renci kush ka fol kot se krejt e din kush o i pari
Konkurenca mthiri ntel e mtha veq per ty osht ky All-in
Mer Filxhanin qite fallin se vlla djemt e mi nuk falin
Hala GanG-Shit na gjen tu bo drifta me Benza
Na pret Emergjenca krejtve na ka kap lemza
Ajo osht nesti ti ske pa kurr ksi preferenca
ouu f**king i paska mat mdhaja se Enca
Nese dikush don problem knej um ki boma 1 zile
Estraden e pata nkrevet um kallxoj qe osht sterile
Ajo tash o tum thirr vet um doket ja kom lon kile
E kom ulen n'sedile edhe pe thirri debile
Ajo koka shum debile e pom bon stila mi kile hh
stiila mi kile stila mi kile
Um tha tdu ti pom bon hile
i thash un du veq lejle jeshile hhh lejle jeshile
Krejt reperat tu mu gjujt e hiq spe di qka o tu ndodh
Policia mlypin foto kurr pom nalin mem patroll
nese je tu fol per shefa per njerzt e mi je tu fol
kta po rrehen sikur defa dalin thojn qe sen ska ndodh
Jo nuk bon me rrejt,na sjena tnjejt
djemte mi skan koh me urrejt
1 tel vina krejtt ku je tu nejt tbojm me pa andrra hala pa flejt
E nisem na diten po sdim kurr e nalim
e din krejt mahalla tash pe dojn ker djalin
Ata pe lujn Fake-in une orginallin
po nese na prekin e shprazem rrafallin
Skena e krimit bohet drama,veti ata qe kan hik me piskama(piskama)
Jo be so per ty fama,e din ata qe kurr kthena
un jom ma i keq se karma
Nese dikush don problem knej um ki boma 1 zile
Estraden e pata nkrevet um kallxoj qe osht sterile
Ajo tash o tum thirr vet,pom doket ja kom lon kile
E kom ulen n'sedile edhe pe thirri debile
Ajo koka shum debile e pom bon stila mi kile hhh,stila mi kile
Um ha tdu ti pom bon hile,un du veq lejle jeshile hhh,lejle jeshile


Ky tekst u dërgua nga emirbablokii
Më Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet