Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bardhi - Familia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Familia".
3. Video është e këngës "Familia", por nuk këndohet nga Bardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bardhi - Familia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

28/04/2019

2019-04-28T18:30:45+00:00Dikur mka interesu menimi jot (aha)
Ama jo sot

Kariera ty tka ardh jackpot (aha)
Veq sot per sot
Kanihere du mu kthy nrobot (aha)
Haj more Zot
Une kurr nuk u nala edhe pse kunder meje plot
Qellimin nmaje, dreamin' big (aha)
im chasin' dreams
dhipi jot ke me mu nbutik (aha)
ja blejta do jeans
menoj qe kom me mar per nshpi
ku k*ri je nis
me to e kryva edhe eca
sdu me ja pa ropt e shpis
its coming sound de la police
killja e pshtjellne n'fellne
2 G kan bahqe tmjellme
krejt fellas, tu nga si pelle
qdo dit mgjen me ekip
ngjermani kere tvjedhne
n hotel ----?---
haver sdina mu kfjell be
kur bojn me ardh t zit
i presum nmahall me kllik
---?-- tu punu per piramid
prej nEgjipt dej nCosta Ric'

3 qika tu prit mu rrit
Mahalla o tu gjanu
ni dit kena me dal n drit

Refren:
Kta po thojn jon
larg prej neve
Ama qa po folin krejt jon filma
po mthojn G ti pse u ktheve
se o tum prit krejt familja
ata e din moti kom lujt menve
nese mprek nfamilje
vina me tkthy ntjeter gjendje
tjerat shkojn e vin ti met permanente
nese vi me djem athere vi me bo aksidente
x2
AAA aksidente
kta dojn me na nda po familja met permanente

djali ri ke nis mu shit problem (aha)
mu nuk m'trem
krejt qa bon o tripi jem
o high m'gjen
n qat ekip nuk keni sen
ju jeni djem
nese njo prej neve marin
vi 10 me ti hek si qen
ekipa gati per me dek
ju sjeni sen
qe prej darkes deri ndrek pim hajneken
qetu dhipi jot n'brek
mu pom bon twerk
ani kqyre qysh pom prek
pom thot i trent

E kapim marken bashk me qelsin e 4
Nese haverat qarten
hajn mish e sta japin pjaten
Per veti e marin krejt darken
E mo sun i nalin se hallakaten
Veq pjest e tallit i ndajm barabart
?--??--(shum shpejt babo)
Tu shku gjithkun
ti po do coke ama sje cancoon
nese do lek ha banane majmun
???? apet shpejt babo
chillin e maj un deri nfund
---?---
smunesh mem pa mu qaty najkun
qaty ku rin kta qaty sjom un

Refren:
Kta po thojn jon
larg prej neve
Ama qa po folin krejt jon filma
po mthojn G ti pse u ktheve
se o tum prit krejt familja
ata e din moti kom lujt menve
nese mprek nfamilje
vina me tkthy ntjeter gjendje
tjerat shkojn e vin ti met permanente
nese vi me djem athere vi me bo aksidente
x2
AAA aksidente
kta dojn me na nda po familja met permanente


Më Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet