Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bardhi - Un X Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un X Ti".
3. Video është e këngës "Un X Ti", por nuk këndohet nga Bardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bardhi - Un X Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"21"

Komente

Asnjë Koment

18/05/2019

2019-05-18T09:35:00+00:002x
Zemer vec un edhe ti
krejta mi harru
nzemren teme je met ti tatto
sikur nji tatto
e sahare qe vjen ti
smuna me t'largu
You make me fall in luv with you
fall in luv with you

U bo rutine dita njejt vec nata ndron kur sje ti
kam met n'kujtime qysh u harrum shpejt na tdy
jon thjesht shum trillime qe su desht mi besu ti
me kthy kohen n'trillime e me kan ti prap aty
Po du me dit
nese i ndijn prap a ki me bertit
A ki me shku me ju besu edhe me ik
E di qe krejt kjo ka ndosh shum pa prit
At dit
tash jam n'lot tu notu si n'det
Ose tu lyp drit me ni flet
Ose tu prit ty per me t'gjet
ama sen per me bo ska met
Qato po me t'pershendet
Je nji rreze qe m'jep jet
Qe prej meje edhe 1 buqet
Urime shkatrove dy jete
At dit qe ike
m'le m'fike
si ni armike
pa pershperitje
gjithcka ti prishe
spate medyshje
E ndajte n'dyshe ni zemer t'pathyshme

2x
Zemer vec un edhe ti
krejta mi harru
nzemren teme je met ti tatto
sikur nji tatto
e sahare qe vjen ti
smuna me t'largu
You make me fall in luv with you
fall in luv with you

YOU MAKE ME FALL IN
YOU MAKE ME FALL IN
FALL IN LUV WITH YOU
FALL IN LUV WITH YOU

E tash t thom ditem e mir
po po ditem e mir
se ti me shpirtin e lir ma le zemren e ngrir
se ti vec pate deshir une me t'thon ty lamtumir

QATO MO S'MUNA ME T 'THIRR jo nuk muna me t'thirr
se dimri vjen prap e ti m'ike nhap
po jo mo qaq so leht
un tu tnjek ty me vrap
ti u xhduke si faks
anulo ti qat bilet
nese neser vjen prap e ki venin e lakt
se loti hala so tret
e un meta i vrazhd
hala n'leter e n'laps
hala smuj me flet i qete
at dit qe ike
m'le m'fike
si ni armike
pa pershperitje
gjithcka ti prishe
spate medyshje
E ndajte n'dyshe ni zemer t'pathyshme

2x
Zemer vec un edhe ti
krejta mi harru
nzemren teme je met ti tatto
sikur nji tatto
e sahare qe vjen ti
smuna me t'largu
You make me fall in luv with you
fall in luv with you


Ky tekst u dërgua nga NO NAME1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet